K2 SILICONE CLEAR 85 g

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Silikon K2 SILICONE CLEAR 85 g je spolehlivý vysokoteplotní průhledný silikon, který nalezne uplatnění jak v automobilovém průmyslu, tak i v domácnostech. Díky své vysoké kvalitě je ideální pro opravy netěsností na různých typech povrchů, jako jsou sklo, kov, plasty, beton či textilie. Tento silikon je odolný vůči olejům, mazivům, vodě, mrazu, vibracím a UV záření, a jeho rozsah teplotní odolnosti je od -51 °C do +204 °C. S K2 SILICONE CLEAR můžete bez problémů opravit netěsnosti oken, střešních... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Silikon K2 SILICONE CLEAR 85 g je spolehlivý vysokoteplotní průhledný silikon, který nalezne uplatnění jak v automobilovém průmyslu, tak i v domácnostech. Díky své vysoké kvalitě je ideální pro opravy netěsností na různých typech povrchů, jako jsou sklo, kov, plasty, beton či textilie. Tento silikon je odolný vůči olejům, mazivům, vodě, mrazu, vibracím a UV záření, a jeho rozsah teplotní odolnosti je od -51 °C do +204 °C.

S K2 SILICONE CLEAR můžete bez problémů opravit netěsnosti oken, střešních oken, zárubní, kovových povrchů, umělých hmot, tkanin, betonu, elektrických rozvodů, prvků motoru, částí pohonu, chladičů, čerpadel, potrubí a mnoho dalšího. Silikon se aplikuje snadno a jeho čas práce je 10 minut, přičemž dostatečné ztuhnutí nastává po 12-24 hodinách.

Nanášejte tenký proužek silikonu na čistý a suchý povrch a nechte zaschnout po dobu 10 minut před spojením částí. Při dočasném spojení je doporučeno nanést tenkou vrstvu oleje bez silikonu a následně spojit povrchy. Přebytečný silikon lze odstranit nožem nebo umýt nehořlavou tekutinou na čištění.

Hlavní parametry:
- Objem: 85 g
- Odolnost v rozmezí teplot: -51 °C až +204 °C
- Čirý silikon vysoké kvality
- Odolný vůči olejům, mazivům, vodě, mrazu, vibracím a UV záření
- Čas práce: 10 minut
- Dostatečné ztuhnutí po 12-24 hodinách
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Barva vícebarevné
Značka K2
silikonové tmely ano
tmely na kov ano
tmely na sklo ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud