Získejte profesionální těsnící vlastnosti s tímto specializovaným tekutým silikonem. Jeho unikátní formulace umožňuje efektivní vyplnění i těch nejmenších a nejtěžce dostupných mezer kolem skel, reflektorů a střešních oken. Nechte se ohromit jeho schopností dokonale opravit těsnění oken a dveří, a to s precizností a spolehlivostí, kterou potřebujete. Díky vysoké odolnosti vůči vodě je tento tekutý silikon ideální volbou i pro utěsnění dílů, které jsou v přímém kontaktu s vodou, jako jsou lodě,... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte profesionální těsnící vlastnosti s tímto specializovaným tekutým silikonem. Jeho unikátní formulace umožňuje efektivní vyplnění i těch nejmenších a nejtěžce dostupných mezer kolem skel, reflektorů a střešních oken. Nechte se ohromit jeho schopností dokonale opravit těsnění oken a dveří, a to s precizností a spolehlivostí, kterou potřebujete.

Díky vysoké odolnosti vůči vodě je tento tekutý silikon ideální volbou i pro utěsnění dílů, které jsou v přímém kontaktu s vodou, jako jsou lodě, akvária nebo bazény. S tímto produktem můžete mít jistotu, že vaše projekty budou chráněny a zabezpečeny s maximální pečlivostí a kvalitou.

Hlavní parametry:
- Specializovaný tekutý silikon pro efektivní vyplnění mezer
- Dokonale opravuje těsnění oken a dveří
- Odolný vůči vodě, ideální pro použití v lodích, akváriích, bazénech atd.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Typ silikony
Barva vícebarevné
Značka K2
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud