K2 SILTEC 90 g

94 %
Stars
(4 hodnocení)

K2 Siltec 90g Hledáte moderní a vysoce kvalitní těsnící hmotu pro připojení součástí motoru? Pak je tu pro vás tekuté těsnění K2 Siltec. Tato elastická hmota na bázi oximu nabízí široký rozsah tepelné odolnosti od -60 do +300 °C, což z ní činí skvělou volbu pro různé aplikace v motorových součástech. K2 Siltec může být úspěšně použito jako alternativa k tradičním permanentním těsněním a nahradit tak populární vysokoteplotní silikony. Po vytvrzení vytvoří pružnou a mechanicky odolnou vrstvu, která... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

K2 Siltec 90g

Hledáte moderní a vysoce kvalitní těsnící hmotu pro připojení součástí motoru? Pak je tu pro vás tekuté těsnění K2 Siltec. Tato elastická hmota na bázi oximu nabízí široký rozsah tepelné odolnosti od -60 do +300 °C, což z ní činí skvělou volbu pro různé aplikace v motorových součástech. K2 Siltec může být úspěšně použito jako alternativa k tradičním permanentním těsněním a nahradit tak populární vysokoteplotní silikony. Po vytvrzení vytvoří pružnou a mechanicky odolnou vrstvu, která zajistí spolehlivé spojení a ochranu vašeho motoru.

Hlavní parametry:
- Objem: 90g
- Rozsah tepelné odolnosti: -60 až +300 °C
- Elastická těsnící hmota na bázi oximu
- Alternativa k permanentním těsněním
- Vytváří pružnou a mechanicky odolnou vrstvu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Značka K2
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud