Kärcher S 4 Twin 1.766-360.0

94 %
Stars
(10 hodnocení)

Ať už je to okvětní lístek na jaře, písek v létě, listí na podzim nebo posypový materiál v zimě, zametací stroj Kärcher S 4 Twin se postará o dokonalou čistotu okolo domu a na zahradě po celý rok. S jeho silným zametacím válcem, 2 postranními kartáči a šířkou zametání 680 mm zamete bez námahy plochy až do 2400 m2 za hodinu. Díky objemu nádoby na zametené nečistoty 20 l nemusíte často vyprazdňovat. Dlouhé štětiny postranních kartáčů se postarají o důkladnou čistotu až ke kraji. Madlo lze plynule... Celý popis

Koupit za 4 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ať už je to okvětní lístek na jaře, písek v létě, listí na podzim nebo posypový materiál v zimě, zametací stroj Kärcher S 4 Twin se postará o dokonalou čistotu okolo domu a na zahradě po celý rok. S jeho silným zametacím válcem, 2 postranními kartáči a šířkou zametání 680 mm zamete bez námahy plochy až do 2400 m2 za hodinu. Díky objemu nádoby na zametené nečistoty 20 l nemusíte často vyprazdňovat. Dlouhé štětiny postranních kartáčů se postarají o důkladnou čistotu až ke kraji. Madlo lze plynule nastavit podle výšky uživatele a stroj je možné snadno sklopit pro úschovu. Zametací stroj je vybaven praktickým krytem pro postranní kartáč a nasazení kartáče je možné provést bez použití nářadí. Výška stroje je nastavitelná pomocí bajonetového uzávěru.

Hlavní parametry:
- Druh pohonu: ruční
- Výkon (W):
- Foukání: ANO
- Funkce sání:
- Regulace výkonu:
- Objem vaku / nádoby (l): 20
- Drticí poměr:
- Rychlost vzduchu:
- Sací výkon (m3/min):
- Typ elektromotoru: uhlíkový
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kärcher
Hmotnost 10.2 kg
Max. plošný výkon 2400 m²/h
Pracovní šířka 68 cm
Zametací stroje na venkovní prostory ano

Články odjinud