Přineste do vaší zahrady nebo terasy zábavu a radost pro ptáky, šplhající hlodavce i veverky s tímto bavlněným bidlem. Díky možnosti vytvarování můžete vytvořit různé tvary, které přilákají různé druhy zvířat. Umožníte tak ptákům hnízdit, odpočívat nebo si jen doplnit energii. Bidlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je bezpečný pro zvířata a zároveň odolný vůči povětrnostním podmínkám. Hlavní parametry: - Materiál: Bavlna - Možnost vytvarování - Vhodné pro ptáky, šplhající hlodavce a veverky... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do vaší zahrady nebo terasy zábavu a radost pro ptáky, šplhající hlodavce i veverky s tímto bavlněným bidlem. Díky možnosti vytvarování můžete vytvořit různé tvary, které přilákají různé druhy zvířat. Umožníte tak ptákům hnízdit, odpočívat nebo si jen doplnit energii. Bidlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je bezpečný pro zvířata a zároveň odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Hlavní parametry:
- Materiál: Bavlna
- Možnost vytvarování
- Vhodné pro ptáky, šplhající hlodavce a veverky
- Bezpečné a odolné konstrukce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Karlie
Materiál plastové
Délka 37 cm

Články odjinud