Pokud hledáte způsob, jak přirozeně udržovat zobák a pařátky vašich ptáků, pak je Flamingo brusné bidlo tou správnou volbou. Toto kalciové bidlo je navrženo tak, aby podporovalo přirozené broušení zobáku a pařátků vašich ptačích miláčků. Díky tomu můžete zajistit, že budou mít vaši ptáci vždy zdravý a pevný zobák. S Flamingo brusným bidlem o rozměrech 25 x 8 x 4 cm získáte: - Efektivní pomocníka pro udržování zdraví zobáku a pařátků vašich ptáků - Přírodní způsob, jak podpořit broušení zobáku... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte způsob, jak přirozeně udržovat zobák a pařátky vašich ptáků, pak je Flamingo brusné bidlo tou správnou volbou. Toto kalciové bidlo je navrženo tak, aby podporovalo přirozené broušení zobáku a pařátků vašich ptačích miláčků. Díky tomu můžete zajistit, že budou mít vaši ptáci vždy zdravý a pevný zobák.

S Flamingo brusným bidlem o rozměrech 25 x 8 x 4 cm získáte:

- Efektivní pomocníka pro udržování zdraví zobáku a pařátků vašich ptáků
- Přírodní způsob, jak podpořit broušení zobáku
- Jednoduché a praktické řešení pro každodenní péči o ptáky

Hlavní parametry:
- Materiál: Kalcium
- Velikost: 25 x 8 x 4 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo
Materiál cement

Články odjinud