Dřevěné bidlo "Y" s kovovým úchytem do klece KARLIE 30cm je ideálním doplňkem pro vaše ptačí mazlíčky. Toto kvalitní bidlo je vyrobeno z přírodního materiálu a je navrženo tak, aby poskytovalo ptákům potřebnou zábavu a pohyb. S rozměry 30 cm je dostatečně prostorné pro různé druhy ptáků a zajistí, že se budou moci přirozeně vyvíjet a cvičit. Díky kovovému úchytu lze snadno připevnit do klece KARLIE a zajistit tak bezpečné a stabilní umístění. Nepostradatelný kousek pro každého milovníka ptáků!... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěné bidlo "Y" s kovovým úchytem do klece KARLIE 30cm je ideálním doplňkem pro vaše ptačí mazlíčky. Toto kvalitní bidlo je vyrobeno z přírodního materiálu a je navrženo tak, aby poskytovalo ptákům potřebnou zábavu a pohyb. S rozměry 30 cm je dostatečně prostorné pro různé druhy ptáků a zajistí, že se budou moci přirozeně vyvíjet a cvičit. Díky kovovému úchytu lze snadno připevnit do klece KARLIE a zajistit tak bezpečné a stabilní umístění. Nepostradatelný kousek pro každého milovníka ptáků!

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo a kov
- Typ: bidlo "Y"
- Délka: 30 cm
- Kompatibilita: klec KARLIE
- Funkce: poskytuje zábavu a cvičení pro ptáky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo
Materiál dřevěné

Články odjinud