Dřevěné bidlo "Y" s kovovým úchytem do klece KARLIE 40cm je ideálním doplňkem pro vaše ptáky. Toto kvalitní bidlo z přírodního materiálu je nezbytným prvkem ve výbavě každé klece. S rozměry 40cm poskytuje dostatečný prostor pro vaše ptačí mazlíčky, aby si mohly pohodlně odpočinout a cvičit své svaly. Díky kovovému úchytu je snadné připevnit bidlo do klece a zajistit tak bezpečné prostředí pro vaše pernaté přátele. Dejte svým ptákům to nejlepší s tímto praktickým bidlem od značky KARLIE. Hlavní... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěné bidlo "Y" s kovovým úchytem do klece KARLIE 40cm je ideálním doplňkem pro vaše ptáky. Toto kvalitní bidlo z přírodního materiálu je nezbytným prvkem ve výbavě každé klece. S rozměry 40cm poskytuje dostatečný prostor pro vaše ptačí mazlíčky, aby si mohly pohodlně odpočinout a cvičit své svaly. Díky kovovému úchytu je snadné připevnit bidlo do klece a zajistit tak bezpečné prostředí pro vaše pernaté přátele. Dejte svým ptákům to nejlepší s tímto praktickým bidlem od značky KARLIE.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo a kov
- Typ: bidlo "Y"
- Délka: 40cm
- Vhodné pro: ptáky
- Snadné upevnění do klece
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Karlie
Materiál dřevěné

Články odjinud