Překvapte vaše pernaté přátele tímto originálním bidlem z kávovníku! Toto bidlo je vyrobeno z 100% přírodního kávového dřeva a je navrženo tak, aby odpovídalo přirozeným potřebám ptáků. Díky tomu můžete být jisti, že nabízíte vašim ptákům bezpečný a zdravý způsob, jak si brousit zobák. Bidlo je netoxické, což zajišťuje, že vaši miláčci budou v bezpečí při používání tohoto produktu. Hlavní parametry: - Materiál: kávové dřevo - Velikost: 30 cm - Váha: 250-400 g - Bezpečné a netoxické pro ptáky -... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Překvapte vaše pernaté přátele tímto originálním bidlem z kávovníku! Toto bidlo je vyrobeno z 100% přírodního kávového dřeva a je navrženo tak, aby odpovídalo přirozeným potřebám ptáků. Díky tomu můžete být jisti, že nabízíte vašim ptákům bezpečný a zdravý způsob, jak si brousit zobák. Bidlo je netoxické, což zajišťuje, že vaši miláčci budou v bezpečí při používání tohoto produktu.

Hlavní parametry:
- Materiál: kávové dřevo
- Velikost: 30 cm
- Váha: 250-400 g
- Bezpečné a netoxické pro ptáky
- Přizpůsobeno přirozeným potřebám ptáků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo

Články odjinud