Přineste do své zahrady kousek přírody pro vaše pernaté přátele s tímto originálním bidlem z kávovníku. Vyrobeno z 100% přírodního kávového dřeva, toto bidlo nejenže skvěle vypadá, ale také perfektně splňuje přirozené potřeby ptáků. S touto netoxickou a ekologicky šetrnou volbou můžete být jisti, že vaši ptáci budou mít bezpečné a zdravé prostředí k hnízdění a odpočinku. Hlavní parametry: - Materiál: kávové dřevo - Velikost: 20 cm - Váha: 100-200 g - Bezpečné a netoxické pro ptáky - Ekologicky... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do své zahrady kousek přírody pro vaše pernaté přátele s tímto originálním bidlem z kávovníku. Vyrobeno z 100% přírodního kávového dřeva, toto bidlo nejenže skvěle vypadá, ale také perfektně splňuje přirozené potřeby ptáků. S touto netoxickou a ekologicky šetrnou volbou můžete být jisti, že vaši ptáci budou mít bezpečné a zdravé prostředí k hnízdění a odpočinku.

Hlavní parametry:
- Materiál: kávové dřevo
- Velikost: 20 cm
- Váha: 100-200 g
- Bezpečné a netoxické pro ptáky
- Ekologicky šetrný produkt
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo

Články odjinud