Pomozte svým pernatým kamarádům udržovat jejich zobáky zdravé a čisté s tímto kalciovým bidlem pro ptáky. Křídový základ bidla je ideální pro opotřebování zobáků a udržování pazourků krátkých a v pořádku. Vaši ptáci si tak přirozeně udrží svou ústní hygienu a budou mít silné zobáky. Bidlo je vhodné pro ptáky střední velikosti a jeho rozměry jsou 3,5 x 3,5 x 23,5 cm. Hlavní parametry: - Materiál: kalcium - Velikost: M (3,5 x 3,5 x 23,5 cm) - Ideální pro opotřebování zobáků a udržování pazourků ptáků... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pomozte svým pernatým kamarádům udržovat jejich zobáky zdravé a čisté s tímto kalciovým bidlem pro ptáky. Křídový základ bidla je ideální pro opotřebování zobáků a udržování pazourků krátkých a v pořádku. Vaši ptáci si tak přirozeně udrží svou ústní hygienu a budou mít silné zobáky. Bidlo je vhodné pro ptáky střední velikosti a jeho rozměry jsou 3,5 x 3,5 x 23,5 cm.

Hlavní parametry:
- Materiál: kalcium
- Velikost: M (3,5 x 3,5 x 23,5 cm)
- Ideální pro opotřebování zobáků a udržování pazourků ptáků
- Pomáhá udržovat zobáky čisté a zdravé
- Přírodní způsob péče o ústní hygienu ptáků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo
Materiál cement

Články odjinud