Bidlo pro ptáky s kalciovým křídovým základem je skvělým pomocníkem pro udržení zdravých zobáků a pazourků vašich pernatých přátel. Díky tomuto bidlu si ptáci mohou přirozeně obrušovat své zobáky a udržovat pazourky krátké a čisté. S tímto kalciovým bidlem budou vaši ptáci zdraví a šťastní. Hlavní parametry: - Bidlo pro ptáky s kalciovým křídovým základem - Pomáhá ptákům udržovat zdravé zobáky a krátké pazourky - Přirozený způsob obrušování - Zajišťuje zábavu a zdraví pro vaše pernaté mazlíčky

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bidlo pro ptáky s kalciovým křídovým základem je skvělým pomocníkem pro udržení zdravých zobáků a pazourků vašich pernatých přátel. Díky tomuto bidlu si ptáci mohou přirozeně obrušovat své zobáky a udržovat pazourky krátké a čisté. S tímto kalciovým bidlem budou vaši ptáci zdraví a šťastní.

Hlavní parametry:
- Bidlo pro ptáky s kalciovým křídovým základem
- Pomáhá ptákům udržovat zdravé zobáky a krátké pazourky
- Přirozený způsob obrušování
- Zajišťuje zábavu a zdraví pro vaše pernaté mazlíčky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo

Články odjinud