Pomozte svým pernatým přátelům udržovat si zdravé zobáky a pazourky s kalciovým bidlem pro ptáky. Tento přírodní produkt s křídovým základem je ideální pro obrušování zobáků a udržování pazourků krátkých a čistých. Vaši ptáci si tak mohou přirozeným způsobem udržovat svou hygienu a zdraví. Bidlo je navrženo s ohledem na jejich potřeby a velikost, takže se snadno vejde do každého ptáčího prostředí. Hlavní parametry: - Materiál: kalcium s křídovým základem - Velikost: 3 x 3 x 18,3 cm - Pomáhá udržovat... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pomozte svým pernatým přátelům udržovat si zdravé zobáky a pazourky s kalciovým bidlem pro ptáky. Tento přírodní produkt s křídovým základem je ideální pro obrušování zobáků a udržování pazourků krátkých a čistých. Vaši ptáci si tak mohou přirozeným způsobem udržovat svou hygienu a zdraví. Bidlo je navrženo s ohledem na jejich potřeby a velikost, takže se snadno vejde do každého ptáčího prostředí.

Hlavní parametry:
- Materiál: kalcium s křídovým základem
- Velikost: 3 x 3 x 18,3 cm
- Pomáhá udržovat zdravé zobáky a pazourky
- Přírodní způsob obrušování
- Ideální pro ptáky různých druhů a velikostí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo
Materiál cement

Články odjinud