Pomozte svým ptákům udržovat zdravé drápky a zobák s těmito praktickými pískovými návleky na bidla od značky FLAMINGO. Díky nim budou moci vaši ptáci přirozeně obrušovat své drápky a zobák, což je důležité pro jejich pohodlí a zdraví. Návleky jsou snadno nasaditelné na bidla a poskytují ptákům příjemnou a přirozenou aktivitu. Dejte svým ptákům to nejlepší s těmito pískovými návleky na bidla od FLAMINGO. Hlavní parametry: - Počet kusů: 4 - Velikost: 1,2 cm - Materiál: písek - Snadné nasazení na... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pomozte svým ptákům udržovat zdravé drápky a zobák s těmito praktickými pískovými návleky na bidla od značky FLAMINGO. Díky nim budou moci vaši ptáci přirozeně obrušovat své drápky a zobák, což je důležité pro jejich pohodlí a zdraví. Návleky jsou snadno nasaditelné na bidla a poskytují ptákům příjemnou a přirozenou aktivitu. Dejte svým ptákům to nejlepší s těmito pískovými návleky na bidla od FLAMINGO.

Hlavní parametry:
- Počet kusů: 4
- Velikost: 1,2 cm
- Materiál: písek
- Snadné nasazení na bidlo
- Pomáhá v obrušování drápků nebo zobáku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo

Články odjinud