Přineste svému papouškovi zábavu a cvičení s tímto tvarovatelným bidlem z měkkého provazu, který je vyztužený silným drátem. Díky flexibilitě bidla můžete vytvářet různé tvary a zajímavé překážky pro vašeho pernatého kamaráda. Bidlo je vybaveno karabinou na jednom konci pro snadné zavěšení na klec a zvonečkem na druhém konci, který dodává aktivitě zvukový prvek. Vašemu papouškovi tak poskytne nejen fyzickou zábavu, ale i mentální stimulaci a nové výzvy. Hlavní parametry: - Tvarovatelné bidlo pro... Celý popis

Koupit za 128 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svému papouškovi zábavu a cvičení s tímto tvarovatelným bidlem z měkkého provazu, který je vyztužený silným drátem. Díky flexibilitě bidla můžete vytvářet různé tvary a zajímavé překážky pro vašeho pernatého kamaráda. Bidlo je vybaveno karabinou na jednom konci pro snadné zavěšení na klec a zvonečkem na druhém konci, který dodává aktivitě zvukový prvek. Vašemu papouškovi tak poskytne nejen fyzickou zábavu, ale i mentální stimulaci a nové výzvy.

Hlavní parametry:
- Tvarovatelné bidlo pro papoušky
- Vyztužený silným drátem pro flexibilitu
- S karabinou pro snadné zavěšení
- S zvonečkem pro zvukovou stimulaci
- Ideální pro trénink a zábavu vašeho domácího mazlíčka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo

Články odjinud