Překvapte svého papouška novými zážitky a zábavou s tvarovatelným bidlem z měkkého provazu. Tento bidlo je vybavený silným drátem, díky kterému můžete libovolně tvarovat a upravovat jeho podobu. Na jednom konci bidla najdete praktickou karabinu pro snadné zavěšení na klec a na druhém konci zvoneček, který zaručí zvukovou stopu při každém pohybu. Vytvořte pro svého papouška nové překážky a zpestřete mu tak jeho prostředí. Hlavní parametry: - Tvarovatelné bidlo pro papoušky - Vyrobeno z měkkého provazu... Celý popis

Koupit za 370 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Překvapte svého papouška novými zážitky a zábavou s tvarovatelným bidlem z měkkého provazu. Tento bidlo je vybavený silným drátem, díky kterému můžete libovolně tvarovat a upravovat jeho podobu. Na jednom konci bidla najdete praktickou karabinu pro snadné zavěšení na klec a na druhém konci zvoneček, který zaručí zvukovou stopu při každém pohybu. Vytvořte pro svého papouška nové překážky a zpestřete mu tak jeho prostředí.

Hlavní parametry:
- Tvarovatelné bidlo pro papoušky
- Vyrobeno z měkkého provazu s drátem
- Karabina na jednom konci pro snadné zavěšení
- Zvoneček na druhém konci pro zvukovou stimulaci
- Ideální pro vytváření nových her a zábavy pro papouška
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo

Články odjinud