Papoušci jsou známí svou zvědavostí a neustálým hledáním nových způsobů, jak si zkrátit čas a pobavit se. S tvarovatelným bidlem ve tvaru spirály můžete svého pernatého kamaráda překvapit novými zážitky a výzvami. Bidlo je vyrobeno z měkkého provazu, který je propletený silným drátem, díky čemuž můžete snadno měnit jeho tvar a prohýbat ho podle vašich představ. Na jednom konci bidla najdete praktickou karabinu, kterou můžete snadno připevnit na klec, a na druhém konci zvoneček, který přidává zábavu... Celý popis

Koupit za 237 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Papoušci jsou známí svou zvědavostí a neustálým hledáním nových způsobů, jak si zkrátit čas a pobavit se. S tvarovatelným bidlem ve tvaru spirály můžete svého pernatého kamaráda překvapit novými zážitky a výzvami. Bidlo je vyrobeno z měkkého provazu, který je propletený silným drátem, díky čemuž můžete snadno měnit jeho tvar a prohýbat ho podle vašich představ. Na jednom konci bidla najdete praktickou karabinu, kterou můžete snadno připevnit na klec, a na druhém konci zvoneček, který přidává zábavu do hry. Dejte svému papouškovi možnost objevovat nové překážky a poskytněte mu tak nekonečné možnosti zábavy a stimulace.

Hlavní parametry:
- Tvarovatelné bidlo ve tvaru spirály pro papoušky
- Vyrobeno z měkkého provazu s propleteným silným drátem
- Možnost měnit tvar a prohýbat bidlo
- S karabinou na jednom konci pro snadné zavěšení na klec
- S zvonečkem na druhém konci pro zábavu papouška
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flamingo

Články odjinud