Zařaďte do svého domova kousek kouzla s tímto elegantním louskáčkem na ořechy. Jeho precizní design a kombinace akáciového dřeva s nerezovou ocelí z něj dělají nejen praktický nástroj, ale i stylový doplněk do vaší kuchyně. S rozměry 15 x 3,5 cm se jedná o kompaktního pomocníka, který vám usnadní otevírání ořechů nebo skořápek. Nechte se okouzlit jednoduchostí a elegancí tohoto louskáče a udělejte si radost každý den. Hlavní parametry: - Rozměry boxu: 25 x 16 cm - Rozměry louskáče: 15 x 3,5 cm... Celý popis

Koupit za 381 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zařaďte do svého domova kousek kouzla s tímto elegantním louskáčkem na ořechy. Jeho precizní design a kombinace akáciového dřeva s nerezovou ocelí z něj dělají nejen praktický nástroj, ale i stylový doplněk do vaší kuchyně. S rozměry 15 x 3,5 cm se jedná o kompaktního pomocníka, který vám usnadní otevírání ořechů nebo skořápek. Nechte se okouzlit jednoduchostí a elegancí tohoto louskáče a udělejte si radost každý den.

Hlavní parametry:
- Rozměry boxu: 25 x 16 cm
- Rozměry louskáče: 15 x 3,5 cm
- Materiál: Akácie/nerezavá ocel
Zobrazit více

Články odjinud