Ochranná maska ​​s filtrem proti jemnému prachu FFP2 s výdechovým ventilem je skvělým pomocníkem při práci v prostředí s mírně jedovatým prachem. Díky své schopnosti ochránit až desetinásobně nad hraniční hodnotu (MAK) definovanou pro danou látku poskytuje spolehlivou ochranu pro vaše zdraví. Maska prošla zkouškou dolomitovým prachem (D), což znamená, že je vhodná pro použití po dobu delší než šest hodin. S tímto kvalitním ochranným prostředkem budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny... Celý popis

Koupit za 100 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska ​​s filtrem proti jemnému prachu FFP2 s výdechovým ventilem je skvělým pomocníkem při práci v prostředí s mírně jedovatým prachem. Díky své schopnosti ochránit až desetinásobně nad hraniční hodnotu (MAK) definovanou pro danou látku poskytuje spolehlivou ochranu pro vaše zdraví. Maska prošla zkouškou dolomitovým prachem (D), což znamená, že je vhodná pro použití po dobu delší než šest hodin. S tímto kvalitním ochranným prostředkem budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny i v náročných pracovních podmínkách.

Hlavní parametry:
- Typ: FFP2
- Filtruje jemný prach
- S výdechovým ventilem
- Ochrana až desetinásobně nad hraniční hodnotu (MAK)
- Zkouška s dolomitovým prachem (D)
- Doba použití více než 6 hodin
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KesTek
respirátory s ventilací ano

Články odjinud