Ochranné masky pro ústa a nos z PET materiálu v balení po 10 kusech jsou skvělým doplňkem pro každodenní použití. Díky pružné gumičce je snadné je nasadit a pohodlně nosit. Tyto masky nejsou určeny jako osobní ochranné prostředky nebo respirátory, ale poskytují ochranu před hrubým prachem a pevnými částicemi. S nosním klipem a nastavitelnou gumičkou jsou tyto masky snadno přizpůsobitelné podle tvaru nosu a pohodlně se drží na místě. Bez výdechového ventilu jsou vhodné pro každodenní nošení. Univerzální... Celý popis

Koupit za 60 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranné masky pro ústa a nos z PET materiálu v balení po 10 kusech jsou skvělým doplňkem pro každodenní použití. Díky pružné gumičce je snadné je nasadit a pohodlně nosit. Tyto masky nejsou určeny jako osobní ochranné prostředky nebo respirátory, ale poskytují ochranu před hrubým prachem a pevnými částicemi.

S nosním klipem a nastavitelnou gumičkou jsou tyto masky snadno přizpůsobitelné podle tvaru nosu a pohodlně se drží na místě. Bez výdechového ventilu jsou vhodné pro každodenní nošení. Univerzální velikost je pohodlná pro většinu dospělých.

**Hlavní parametry:**
- Barva: bílá
- Rozměry jednoho kusu: 130 x 110 x 50 mm
- Hmotnost balení: 40 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KesTek

Články odjinud