Ochranné masky pro ústa a nos z PET materiálu v balení 25 ks jsou ideálním řešením pro ochranu před hrubým prachem a pevnými částicemi. Díky pružné gumičce je snadné je nasadit a skládat. Tyto masky nejsou určeny jako osobní ochranné prostředky ani respirační masky, ale poskytují základní ochranu v běžných situacích. S nosním klipem a nastavitelnou gumičkou jsou pohodlné a univerzální velikost vyhovuje většině uživatelů. Hlavní parametry: - Materiál: PET - Balení obsahuje: 25 ks - Chrání před hrubým... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranné masky pro ústa a nos z PET materiálu v balení 25 ks jsou ideálním řešením pro ochranu před hrubým prachem a pevnými částicemi. Díky pružné gumičce je snadné je nasadit a skládat. Tyto masky nejsou určeny jako osobní ochranné prostředky ani respirační masky, ale poskytují základní ochranu v běžných situacích. S nosním klipem a nastavitelnou gumičkou jsou pohodlné a univerzální velikost vyhovuje většině uživatelů.

Hlavní parametry:
- Materiál: PET
- Balení obsahuje: 25 ks
- Chrání před hrubým prachem a pevnými částicemi
- Nosní klip pro lepší přizpůsobení
- Nastavitelná gumička pro pohodlné nošení
- Bez výdechového ventilu
- Barva: bílá
- Rozměry jednoho kusu: 130 x 110 x 50 mm
- Hmotnost balení: 100 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KesTek

Články odjinud