Tříbalení ochranných masek pro ústa a nos je ideální volbou pro každodenní použití. Tyto masky z PET materiálu jsou snadno nasaditelné díky pružné gumičce a lze je pohodlně nosit po delší dobu. I když nejsou certifikovány jako osobní ochranné prostředky, poskytují solidní ochranu před hrubým prachem a pevnými částicemi. S nosním klipem a možností přizpůsobení podle hřbetu nosu, tyto masky nabízejí pohodlné nošení pro různé tvary obličeje. Nastavitelná gumička zajišťuje, že maska ​​sedí pevně a... Celý popis

Koupit za 30 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tříbalení ochranných masek pro ústa a nos je ideální volbou pro každodenní použití. Tyto masky z PET materiálu jsou snadno nasaditelné díky pružné gumičce a lze je pohodlně nosit po delší dobu. I když nejsou certifikovány jako osobní ochranné prostředky, poskytují solidní ochranu před hrubým prachem a pevnými částicemi.

S nosním klipem a možností přizpůsobení podle hřbetu nosu, tyto masky nabízejí pohodlné nošení pro různé tvary obličeje. Nastavitelná gumička zajišťuje, že maska ​​sedí pevně a pohodlně. Bez výdechového ventilu, což je ideální pro ochranu okolí.

Univerzální velikost těchto masek znamená, že jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Balení obsahuje 3 kusy, což zaručuje dostatek masek pro vaše potřeby. Můžete si být jisti, že s těmito mnohostrannými maskami budete mít vždy po ruce spolehlivou ochranu.

Barva: bílá
Rozměry jednoho kusu: 130 x 110 x 50 mm
Hmotnost balení: 12 g

Hlavní parametry:
- Materiál: PET
- Balení obsahuje: 3 ks
- Nosní klip: Ano
- Nastavitelná gumička: Ano
- Bez výdechového ventilu: Ano
- Barva: Bílá
- Rozměry jednoho kusu: 130 x 110 x 50 mm
- Univerzální velikost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KesTek
masky s ochranou proti prachu a pylu ano

Články odjinud