KESYOO OIU132 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Buďte v souladu se současnými trendy a ochraňujte se s elegancí díky průhledné hygienické masce na rty. Tato maska je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí být vidět a zároveň si zachovat bezpečí a hygienu. Díky průhlednému designu nenarušuje vaši tvář a umožňuje ostatním vidět vaše úsměvy a mimiku. Můžete ji nosit jak při běžných denních aktivitách, tak i při pracovním setkání či ve společnosti. Balení obsahuje 50 kusů masek, takže budete mít dostatek pro dlouhodobé používání. Buďte styloví a zároveň... Celý popis

Koupit za 266 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Buďte v souladu se současnými trendy a ochraňujte se s elegancí díky průhledné hygienické masce na rty. Tato maska je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí být vidět a zároveň si zachovat bezpečí a hygienu. Díky průhlednému designu nenarušuje vaši tvář a umožňuje ostatním vidět vaše úsměvy a mimiku. Můžete ji nosit jak při běžných denních aktivitách, tak i při pracovním setkání či ve společnosti. Balení obsahuje 50 kusů masek, takže budete mít dostatek pro dlouhodobé používání. Buďte styloví a zároveň bezpeční s touto moderní průhlednou hygienickou maskou na rty."

Hlavní parametry:
- Průhledný design
- Balení obsahuje 50 kusů masek
- Ochrana proti šíření virů a bakterií
- Ideální pro každodenní nošení
- Zachovává viditelnost úsměvu a mimiky
Zobrazit více

Parametry

Typ polomasky

Články odjinud