Přeměňte své zrcadla, porcelánové hrnečky a další předměty v originální kousky s pomocí barev na sklo a porcelán. Syté odstíny barev vytvářejí efekt glazované keramiky a rychle schnou, zároveň dobře kryjí. S těmito barvami můžete jednoduše upravit své domácí doplňky a vytvořit unikátní design. Hlavní parametry: - Neutrální zápach - bez rozpouštědel - Bezpečnostní normy EN 71-3 - Velmi rychlé schnutí a lesklý povrch - Kapacita 25 ml - Odolná vůči ručnímu mytí po zafixování Začněte tvořit a upravovat... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přeměňte své zrcadla, porcelánové hrnečky a další předměty v originální kousky s pomocí barev na sklo a porcelán. Syté odstíny barev vytvářejí efekt glazované keramiky a rychle schnou, zároveň dobře kryjí. S těmito barvami můžete jednoduše upravit své domácí doplňky a vytvořit unikátní design.

Hlavní parametry:

- Neutrální zápach - bez rozpouštědel
- Bezpečnostní normy EN 71-3
- Velmi rychlé schnutí a lesklý povrch
- Kapacita 25 ml
- Odolná vůči ručnímu mytí po zafixování

Začněte tvořit a upravovat své oblíbené předměty díky těmto barevným sadám na sklo a porcelán. S jednoduchými kroky od umytí povrchu po zafixování v troubě získáte trvanlivou a stylovou úpravu, která zaujme každého. Buďte kreativní a pusťte se do zdobení s těmito kvalitními barvami, které vám umožní vyjádřit vaši osobnost prostřednictvím vlastních výtvorů.
Zobrazit více

Články odjinud