Louskáček na ořechy s bambusovou nádobou od společnosti Kesper je praktickým a stylovým doplňkem do každé domácnosti. Tento elegantní box na ořechy je vybaven zásuvkou na skořápky a dodává se s robustním louskáčkem z nerezové oceli, který zvládne otevřít i ty nejtvrdší ořechy. Díky další přihrádce na odpad z louskání ořechů je tento produkt skvělým pomocníkem pro všechny milovníky ořechů. Bambusová nádoba není jen praktická, ale také ekologická volba pro ty, kteří preferují přírodní materiály.... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Louskáček na ořechy s bambusovou nádobou od společnosti Kesper je praktickým a stylovým doplňkem do každé domácnosti. Tento elegantní box na ořechy je vybaven zásuvkou na skořápky a dodává se s robustním louskáčkem z nerezové oceli, který zvládne otevřít i ty nejtvrdší ořechy. Díky další přihrádce na odpad z louskání ořechů je tento produkt skvělým pomocníkem pro všechny milovníky ořechů.

Bambusová nádoba není jen praktická, ale také ekologická volba pro ty, kteří preferují přírodní materiály. S rozměry 30 x 5 x 16 cm se snadno vejde do každé kuchyně a jeho hnědá barva dodává příjemný rustikální nádech do prostoru. Kromě toho je louskáček ozdobený známou značkou Kesper, což zaručuje kvalitu a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Louskáček na ořechy
- Bambusová nádoba
- Zásuvka pro skořápky
- Rozměry: 30 x 5 x 16 cm
- Barva: hnědá
- Materiál: nerezová ocel
- Značka: Kesper
Zobrazit více

Články odjinud