Eprosin T 30 je vysoce viskózní stěrkový tmel s nízkou stékavostí, který kombinuje anorganická plniva s modifikovanou středněmolekulární epoxidovou pryskyřicí. Tento univerzální produkt je ideální pro zatmelování a lepení různých materiálů jako jsou kovy, beton, keramika, sklo, sklolamináty, polystyren nebo dřevo. Díky svým vlastnostem je vhodný i pro modelářství a opravy zkorodovaných prahů automobilů, kde zajistí pevnost spoje. Hlavní parametry: - Vzhled: Vysoce viskózní stěrkový tmel s nízkou... Celý popis

Koupit za 172 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Eprosin T 30 je vysoce viskózní stěrkový tmel s nízkou stékavostí, který kombinuje anorganická plniva s modifikovanou středněmolekulární epoxidovou pryskyřicí. Tento univerzální produkt je ideální pro zatmelování a lepení různých materiálů jako jsou kovy, beton, keramika, sklo, sklolamináty, polystyren nebo dřevo. Díky svým vlastnostem je vhodný i pro modelářství a opravy zkorodovaných prahů automobilů, kde zajistí pevnost spoje.

Hlavní parametry:
- Vzhled: Vysoce viskózní stěrkový tmel s nízkou stékavostí, tmavě hnědé až černé barvy
- Hustota: 1,70 – 1,75 g.cm-3
- Pevnost ve smyku: až 20,0 MPa v závislosti na mísícím poměru s Tvrdidlem P 11
- Rázová houževnatost: až 4,3 kJ/m2
- Přídržnost k betonovému podkladu: min. 2,3 MPa po 11 dnech vytvrzování

Eprosin T 30 se zpracovává ve stanoveném poměru s Tvrdidlem P 11, které se mechanicky promíchává například elektrickou vrtačkou. Teplota složek během míchání by měla být minimálně 15 °C. Směs je zpracovatelná asi 50 minut podle podmínek a množství namíchané směsi. Při aplikaci je důležité dodržovat teplotní podmínky pro zabránění vysrážení vlhkosti na povrchu.

Před aplikací je nutné důkladně promíchat případný sediment, odvážit tmel a tvrdidlo v předepsaném poměru a zajistit, aby se do hmoty nevmíchal vzduch. Kovové podklady musí být suché, a vlhkost dřevěného nebo betonového podkladu by neměla přesáhnout 4 – 5 %. Směs se vytvrzuje při normální nebo zvýšené teplotě, kde kompozice nanesená na podklad vytvrzuje do 7 dní při teplotě 23±5 °C nebo do 2 dnů při této teplotě s následným dotvrzením 2 dny při 50 - 60 °C.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stachema
Použití na polystyren
Typ tmely
Značka Kittfort

Určitě si přečtěte

Články odjinud