Chráníte své dřevo a omítky před nepříznivými vlivy s tímto univerzálním impregnačním prostředkem. Díky schopnosti proniknout do struktury materiálu a vytvořit ochranný film dokáže účinně zamezit pronikání dřevokazných hub a mikroorganismů. S aplikací na dřevo, omítky a další savé materiály pod různé typy nátěrových hmot poskytuje spolehlivou ochranu a prodlužuje jejich životnost. Hlavní parametry: - Použití: napouštění dřeva, omítek a savých materiálů - Balení: 800 g v plechovém obalu - Odstín:... Celý popis

Koupit za 330 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chráníte své dřevo a omítky před nepříznivými vlivy s tímto univerzálním impregnačním prostředkem. Díky schopnosti proniknout do struktury materiálu a vytvořit ochranný film dokáže účinně zamezit pronikání dřevokazných hub a mikroorganismů. S aplikací na dřevo, omítky a další savé materiály pod různé typy nátěrových hmot poskytuje spolehlivou ochranu a prodlužuje jejich životnost.

Hlavní parametry:
- Použití: napouštění dřeva, omítek a savých materiálů
- Balení: 800 g v plechovém obalu
- Odstín: žlutohnědý
- Aplikační teplota: +10 °C až +25 °C
- Mytí pomůcek: lakový benzín
- Skladování: +5 °C až +25 °C, chránit před přímým sluncem
- Záruční lhůta: 24 měsíců od data plnění
- Specifická rizikovost: zdraví škodlivý
Zobrazit více

Parametry

Ředidla na bázi organických rozpouštědel ano
Značka Kittfort

Určitě si přečtěte

Články odjinud