kleště 45 lepené

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S těmito kvalitními kleštěmi 45 určitě zvládnete každou práci! Díky lepené konstrukci jsou velmi odolné a spolehlivé. Ergonomický tvar rukojetí zajišťuje pohodlný a pevný úchop, takže budete mít vždy plnou kontrolu nad prací. Ideální volba pro domácí dílnu, opravy nebo drobné úpravy. S cenou 87,00 Kč jsou tyto kleště skvělým nástrojem za skvělou cenu! Hlavní parametry: - Typ: kleště 45 - Konstrukce: lepená - Ergonomický tvar rukojetí - Cena: 87,00 Kč

Koupit za 87 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito kvalitními kleštěmi 45 určitě zvládnete každou práci! Díky lepené konstrukci jsou velmi odolné a spolehlivé. Ergonomický tvar rukojetí zajišťuje pohodlný a pevný úchop, takže budete mít vždy plnou kontrolu nad prací. Ideální volba pro domácí dílnu, opravy nebo drobné úpravy. S cenou 87,00 Kč jsou tyto kleště skvělým nástrojem za skvělou cenu!

Hlavní parametry:
- Typ: kleště 45
- Konstrukce: lepená
- Ergonomický tvar rukojetí
- Cena: 87,00 Kč
Zobrazit více

Články odjinud