S elegantními kleštěmi na salát z nerezové oceli a nylonu bude servírování salátů hračkou. Jejich precizní provedení a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky praktickým rozměrům 35 x 3,5 x 4,5 cm se pohodlně drží a snadno ovládají. Barevné provedení ve stříbrné a černé barvě dodává kleštím na salát elegantní vzhled, který skvěle ladí s každým nádobím. A co je nejlepší, kleště na salát jsou vhodné i do myčky na nádobí, takže po použití je můžete jednoduše vyčistit a... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S elegantními kleštěmi na salát z nerezové oceli a nylonu bude servírování salátů hračkou. Jejich precizní provedení a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky praktickým rozměrům 35 x 3,5 x 4,5 cm se pohodlně drží a snadno ovládají. Barevné provedení ve stříbrné a černé barvě dodává kleštím na salát elegantní vzhled, který skvěle ladí s každým nádobím. A co je nejlepší, kleště na salát jsou vhodné i do myčky na nádobí, takže po použití je můžete jednoduše vyčistit a uložit pro další použití.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel, nylon
- Rozměry: 35 x 3,5 x 4,5 cm
- Barva: stříbrná, černá
- Vhodné do myčky na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud