Představujeme vám praktický pomocník do každé kuchyně - kleště servírovací ve velikosti 25 cm. S těmito kleštěmi budete moci snadno servírovat jídlo nebo otočit grilované maso na grilu. Díky jejich kvalitnímu provedení a odolnému materiálu budou kleště spolehlivým nástrojem po dlouhou dobu. Navíc jejich univerzální design se hodí do každé kuchyně a na každý stůl. S touto sadou 2 kusů kleští servírovacích za skvělou cenu 155,00 Kč budete mít vše, co potřebujete k pohodlnému servírování jídla. Hlavní... Celý popis

Koupit za 155 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám praktický pomocník do každé kuchyně - kleště servírovací ve velikosti 25 cm. S těmito kleštěmi budete moci snadno servírovat jídlo nebo otočit grilované maso na grilu. Díky jejich kvalitnímu provedení a odolnému materiálu budou kleště spolehlivým nástrojem po dlouhou dobu. Navíc jejich univerzální design se hodí do každé kuchyně a na každý stůl. S touto sadou 2 kusů kleští servírovacích za skvělou cenu 155,00 Kč budete mít vše, co potřebujete k pohodlnému servírování jídla.

Hlavní parametry:
- Počet kusů: 2
- Velikost: 25 cm
- Materiál: odolný a kvalitní
- Univerzální design
- Cena: 155,00 Kč
Zobrazit více

Články odjinud