Pokud hledáte spolehlivé lepidlo pro keramické obklady či kámen, které obstojí i v náročných podmínkách, máme pro vás skvělou volbu. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení na běžné stavební podklady, ale i na ty nesavé či těžko polepitelné. Díky svým vlastnostem je perfektní volbou pro místnosti s extrémním tepelným zatížením jak v interiéru, tak i v exteriéru. S tímto lepidlem budete mít jistotu, že vaše keramické obklady či kámen budou držet pevně a dlouhodobě. Hlavní parametry: - Vhodné... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivé lepidlo pro keramické obklady či kámen, které obstojí i v náročných podmínkách, máme pro vás skvělou volbu. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení na běžné stavební podklady, ale i na ty nesavé či těžko polepitelné. Díky svým vlastnostem je perfektní volbou pro místnosti s extrémním tepelným zatížením jak v interiéru, tak i v exteriéru. S tímto lepidlem budete mít jistotu, že vaše keramické obklady či kámen budou držet pevně a dlouhodobě.

Hlavní parametry:
- Vhodné pro lepení keramických obkladů a přírodního či umělého kamene
- Ideální pro běžné stavební podklady i nesavé a těžko polepitelné materiály
- Odolné vůči extrémnímu tepelnému namáhání
- Vhodné pro interiéry i exteriéry
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Knauf
Typ lepidla
Epoxidové tmely ano
polyuretanové tmely ano
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud