S naší speciální stěrkovou hmotou pro tmelení sádrokartonových desek a vyrovnání nerovností ploch bude práce v interiéru hračkou. Díky připravené konzistenci bez hrudek se snadno namíchá a aplikuje, zajišťující tak plynulý průběh práce. S její vynikající přilnavostí a smetanovou konzistencí dosáhnete perfektních výsledků. Brousitelnost brusným papírem je hladká a snadná, což šetří váš čas. Díky rychlému zasychání vytvoříte na povrchu pevnou a hladkou vrstvu s vynikajícím stupněm vyplnění. Hlavní... Celý popis

Koupit za 216 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naší speciální stěrkovou hmotou pro tmelení sádrokartonových desek a vyrovnání nerovností ploch bude práce v interiéru hračkou. Díky připravené konzistenci bez hrudek se snadno namíchá a aplikuje, zajišťující tak plynulý průběh práce. S její vynikající přilnavostí a smetanovou konzistencí dosáhnete perfektních výsledků. Brousitelnost brusným papírem je hladká a snadná, což šetří váš čas. Díky rychlému zasychání vytvoříte na povrchu pevnou a hladkou vrstvu s vynikajícím stupněm vyplnění.

Hlavní parametry:
- Připravená k namíchání (netvoří se hrudky)
- Dobrá přilnavost
- Smetanová konzistence
- Snadno brousitelná brusným papírem
- Rychle zasychá a vytváří pevný povrch
- Dobrý stupeň vyplnění
- Balení 5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Knauf
Použití do interiéru
Typ tmely
Barva bílé
Značka Knauf
tmelové pásky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud