Moderní plastové okno s trojdílným provedením FIX/OS/FIX je vyrobeno z kvalitních německých 5komorových PVC profilů KNIPPING 70 AD s stavební hloubkou 70 mm. Díky ocelovým pozinkovaným výztužím tloušťky 1,5 mm je zajištěna pevnost a stabilita celé konstrukce, zatímco dvojité těsnění rámu a křídla zaručuje dokonalou izolaci. Okno v bílé barvě je zaskleno čirým izolačním dvojsklem 4-16-4 s nízkým koeficientem prostupu tepla Ug= 1,1 W/m2K. Výška dolního podkladního profilu 30 mm usnadňuje montáž a... Celý popis

Koupit za 8 236 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní plastové okno s trojdílným provedením FIX/OS/FIX je vyrobeno z kvalitních německých 5komorových PVC profilů KNIPPING 70 AD s stavební hloubkou 70 mm. Díky ocelovým pozinkovaným výztužím tloušťky 1,5 mm je zajištěna pevnost a stabilita celé konstrukce, zatímco dvojité těsnění rámu a křídla zaručuje dokonalou izolaci. Okno v bílé barvě je zaskleno čirým izolačním dvojsklem 4-16-4 s nízkým koeficientem prostupu tepla Ug= 1,1 W/m2K. Výška dolního podkladního profilu 30 mm usnadňuje montáž a umožňuje připevnění parapetu.

S tímto oknem získáte nejen kliky, krytky na závěsy a okapničky zdarma, ale i špičkové kování od WINKHAUS. Okno je vybaveno mikroventilací a pojistkou pro bezpečné uzavření. Díky mírně zkoseným hranám je možné snadno připevnit sítě proti hmyzu a žaluzie.

**Hlavní parametry:**
- PVC profil: 5komorový KNIPPING 70 AD, 70 mm
- Typ okna: trojdílné FIX/OS/FIX
- Rozměry: 2070x1150 mm (pro otvor 2100x1200 mm)
- Dekor: bílá (RAL 9016)
- Sklo: izolační dvojsklo 4-16-4, Ug= 1,1 W/m2K
- Kování: WINKHAUS
- Těsnění: dvojité šedé
- Koeficient prostupu tepla: UW= 1,3 W/m2K
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KNIPPING
Počet komor 5
Orientace pravé
Šířka 210 cm
Výška 120 cm
Materiál okna plastová
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s energetickou úsporou ano
Okna s automatickým otevíráním ano
Okna s integrovanými žaluziemi ano
Dekor okna bílá
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud