Dřevěné nářadí do kuchyně je tradičním a oblíbeným doplňkem, který dodává do vaší kuchyně příjemný rustikální nádech. Tato plochá mašlovačka je vyrobená z prvotřídního bukového dřeva, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale i odolnost vůči teplu. S touto mašlovačkou si snadno poradíte s rozetřením másla na chlebu nebo při vaření. Díky své délce 19 cm se pohodlně drží a manipuluje. A co je nejdůležitější, je zcela zdravotně nezávadná, takže se nemusíte bát o vaše zdraví ani zdraví svých blízkých.... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěné nářadí do kuchyně je tradičním a oblíbeným doplňkem, který dodává do vaší kuchyně příjemný rustikální nádech. Tato plochá mašlovačka je vyrobená z prvotřídního bukového dřeva, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale i odolnost vůči teplu. S touto mašlovačkou si snadno poradíte s rozetřením másla na chlebu nebo při vaření. Díky své délce 19 cm se pohodlně drží a manipuluje. A co je nejdůležitější, je zcela zdravotně nezávadná, takže se nemusíte bát o vaše zdraví ani zdraví svých blízkých.

Hlavní parametry:
- 100% zdravotní nezávadnost
- Prvotřídní bukové dřevo
- Délka 19 cm
Zobrazit více

Články odjinud