Kontury jsou ideální pro vytvoření precizních ohraničení na hedvábných výrobcích, které chcete následně vybarvit barvami Setasilk. Díky nim můžete snadno vytvořit různé vzory a designy na šátcích, šálech či jiných hedvábných materiálech. Po nanesení se kontury rychle schnou na vzduchu během pouhých 30 minut a následně se fixují zažehlením z rubové strany po dobu 3 - 4 minut. Po fixaci jsou odolné vůči ručnímu praní, což zajišťuje dlouhotrvající výsledky vaší práce. Pokud byste chtěli odstranit bezbarvou... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kontury jsou ideální pro vytvoření precizních ohraničení na hedvábných výrobcích, které chcete následně vybarvit barvami Setasilk. Díky nim můžete snadno vytvořit různé vzory a designy na šátcích, šálech či jiných hedvábných materiálech. Po nanesení se kontury rychle schnou na vzduchu během pouhých 30 minut a následně se fixují zažehlením z rubové strany po dobu 3 - 4 minut. Po fixaci jsou odolné vůči ručnímu praní, což zajišťuje dlouhotrvající výsledky vaší práce. Pokud byste chtěli odstranit bezbarvou Gutta, ta je snadno vypratelná. S těmito konturami můžete nechat volný průběh své kreativitě a vytvořit jedinečné hedvábné kousky!

Hlavní parametry:
- Ideální pro ohraničení ploch na hedvábných výrobcích
- Rychle schnou na vzduchu během 30 minut
- Fixace zažehlením z rubové strany po 3 - 4 minutách
- Odolné vůči ručnímu praní po 48 hodinách od fixace
- Bezbarvá Gutta je vypratelná
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pébéo
Barva stříbrné

Články odjinud