Kores Power Glue Gel 3 x 1 g

100 %
Stars
(5 hodnocení)

Power glue gel je revoluční vteřinové univerzální lepidlo, které vám umožní rychle a trvale spojit různé materiály bez zbytečného čekání. Jeho gelová konzistence zajišťuje, že lepidlo neprotéká a je tak ideální pro lepení i na vertikálních plochách, kde běžné lepidlo selhává. Díky své univerzálnosti dokáže Power glue gel spojit širokou škálu materiálů, včetně korku, umělých hmot, gumy, skla, kovu, keramiky a mnoha dalších. Už se nemusíte trápit s hledáním správného lepidla pro každý materiál zvlášť,... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Power glue gel je revoluční vteřinové univerzální lepidlo, které vám umožní rychle a trvale spojit různé materiály bez zbytečného čekání. Jeho gelová konzistence zajišťuje, že lepidlo neprotéká a je tak ideální pro lepení i na vertikálních plochách, kde běžné lepidlo selhává.

Díky své univerzálnosti dokáže Power glue gel spojit širokou škálu materiálů, včetně korku, umělých hmot, gumy, skla, kovu, keramiky a mnoha dalších. Už se nemusíte trápit s hledáním správného lepidla pro každý materiál zvlášť, toto lepidlo vám poslouží pro všechny vaše opravy a projekty.

Samopropichovací víčko a praktický aplikátor zajišťují čisté, rychlé a přesné použití lepidla, takže se nemusíte bát o nepřesné aplikace či zbytečné znečištění. S Power glue gelem budete mít vždy po ruce spolehlivé lepidlo pro každou situaci.

Nenechte se zaskočit žádným nedopatřením a dejte svým projektům tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. S Power glue gelem budete mít jistotu, že vaše spoje budou držet pevně a dlouhodobě, a to za skvělou cenu, která vás příjemně překvapí.

Hlavní parametry:
- Vteřinové univerzální lepidlo
- Gelová konzistence, nestéká
- Lepí korek, umělé hmoty, gumu, sklo, kov, keramiku apod.
- Samopropichovací víčko a aplikátor pro čisté a přesné použití
- Ideální pro lepení vertikálních ploch
- Cena za balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kores
Použití univerzální
Typ lepidla
Značka Kores
univerzální lepidla ano
lepící pásky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud