Tento bílý kovový srdce je ideální pro výrobu originálních macrame andělů, maxi křídel nebo lapačů snů. Srdce je vybaveno kruhem svařeným v místě spoje, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Drát má speciální úpravu pro ještě lepší stabilitu a snadnější zpracování. Srdce má rozměry 40 cm x 40 cm v nejdelším a nejširším bodě, průměr drátu činí 3 mm. Vyrobte si své vlastní dekorativní kousky s tímto kovovým srdcem a nechte svou kreativitu rozkvést! Hlavní parametry: - Rozměry srdce: 40 cm x 40 cm... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento bílý kovový srdce je ideální pro výrobu originálních macrame andělů, maxi křídel nebo lapačů snů. Srdce je vybaveno kruhem svařeným v místě spoje, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Drát má speciální úpravu pro ještě lepší stabilitu a snadnější zpracování. Srdce má rozměry 40 cm x 40 cm v nejdelším a nejširším bodě, průměr drátu činí 3 mm. Vyrobte si své vlastní dekorativní kousky s tímto kovovým srdcem a nechte svou kreativitu rozkvést!

Hlavní parametry:
- Rozměry srdce: 40 cm x 40 cm
- Průměr drátu: 3 mm
- Složení: kov
Zobrazit více

Články odjinud