Tento velký kovový kruh z neleštěné nerezové oceli je skvělým základem pro tvorbu originálních lapačů snů, mandal nebo svatebních dekorací. Díky svému designu a materiálu je elegantní a moderní současně. Kruh je ručně zpracovaný a svařený v místě spoje, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Fotografie výrobku není autentická, ve skutečnosti je kruh matně šedý, což mu dodává industriální vzhled a originálnost. Hlavní parametry: - Materiál: neleštěná nerezová ocel - Průměr: XXL cm - Průměr drátu:... Celý popis

Koupit za 270 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento velký kovový kruh z neleštěné nerezové oceli je skvělým základem pro tvorbu originálních lapačů snů, mandal nebo svatebních dekorací. Díky svému designu a materiálu je elegantní a moderní současně. Kruh je ručně zpracovaný a svařený v místě spoje, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Fotografie výrobku není autentická, ve skutečnosti je kruh matně šedý, což mu dodává industriální vzhled a originálnost.

Hlavní parametry:
- Materiál: neleštěná nerezová ocel
- Průměr: XXL cm
- Průměr drátu: 4 mm
- Ideální pro výrobu lapačů snů, mandal a svatebních dekorací
Zobrazit více

Články odjinud