Tento velký kovový kruh z neleštěné nerezové oceli je ideální pro výrobu lapačů snů, mandal nebo svatebních dekorací. Svařený spoj zajišťuje pevnost a odolnost. I když fotografie výrobku není autentická a kruh vypadá matně šedě, jeho jednoduchý design a kvalitní materiál mu dodávají univerzální využití. Své kreativitě se meze nekladou s tímto kruhem, který může být skvělým základem pro vaše originální umělecké projekty. Hlavní parametry: - Materiál: neleštěná nerezová ocel - Průměr: XXL cm - Průměr... Celý popis

Koupit za 285 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento velký kovový kruh z neleštěné nerezové oceli je ideální pro výrobu lapačů snů, mandal nebo svatebních dekorací. Svařený spoj zajišťuje pevnost a odolnost. I když fotografie výrobku není autentická a kruh vypadá matně šedě, jeho jednoduchý design a kvalitní materiál mu dodávají univerzální využití. Své kreativitě se meze nekladou s tímto kruhem, který může být skvělým základem pro vaše originální umělecké projekty.

Hlavní parametry:
- Materiál: neleštěná nerezová ocel
- Průměr: XXL cm
- Průměr drátu: 4 mm
- Barva: matně šedá
- Svařený spoj pro pevnost
Zobrazit více

Články odjinud