Představujeme vám bílý kovový kruh, který slouží k výrobě lapače snů. Tento kruh je vyroben s velkou precizností a pečlivostí, což z něj činí dokonalý doplněk pro vaše kreativní projekty. Díky speciální úpravě drátu je zajištěna ještě větší pevnost, což zaručuje dlouhou životnost tohoto produktu. Kruh je svařený v místě spoje, což zajišťuje jeho bezpečné a pevné spojení. Vyrobeno v EU, můžete mít jistotu, že se jedná o kvalitní a bezpečný výrobek. Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 18 cm - Průměr... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám bílý kovový kruh, který slouží k výrobě lapače snů. Tento kruh je vyroben s velkou precizností a pečlivostí, což z něj činí dokonalý doplněk pro vaše kreativní projekty. Díky speciální úpravě drátu je zajištěna ještě větší pevnost, což zaručuje dlouhou životnost tohoto produktu. Kruh je svařený v místě spoje, což zajišťuje jeho bezpečné a pevné spojení. Vyrobeno v EU, můžete mít jistotu, že se jedná o kvalitní a bezpečný výrobek.

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 18 cm
- Průměr drátu: 3 mm
- Složení: kov
Zobrazit více

Články odjinud