Stříbrný kovový kruh na výrobu lapače snů je dokonalým doplňkem pro vaši domácnost. Tento kruh je vyroben velice precizně s důrazem na detail a kvalitu. Má speciální úpravu drátu, která zajišťuje ještě větší pevnost a odolnost. Díky svařenému spoji je kruh stabilní a bezpečný. Navíc, výrobek pochází z Evropské unie, což zaručuje dodržování vysokých standardů výroby. Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 20 cm - Průměr drátu: 3 mm - Složení: kov

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stříbrný kovový kruh na výrobu lapače snů je dokonalým doplňkem pro vaši domácnost. Tento kruh je vyroben velice precizně s důrazem na detail a kvalitu. Má speciální úpravu drátu, která zajišťuje ještě větší pevnost a odolnost. Díky svařenému spoji je kruh stabilní a bezpečný. Navíc, výrobek pochází z Evropské unie, což zaručuje dodržování vysokých standardů výroby.

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 20 cm
- Průměr drátu: 3 mm
- Složení: kov
Zobrazit více

Články odjinud