Zahalte své domácnost do atmosféry snů s tímto elegantním kovovým kruhem, který je ideální pro výrobu lapačů snů a dalších dekorací. Díky své pevné konstrukci a svařenému spoji můžete být jisti, že váš výtvor bude odolný a dlouho vydrží. S průměrem 18 cm a drátem o průměru 3 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu. Pusťte se do práce a nechte své sny a nápady volně proudit! Hlavní parametry: - Průměr: 18 cm - Průměr drátu: 3 mm

Koupit za 42 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte své domácnost do atmosféry snů s tímto elegantním kovovým kruhem, který je ideální pro výrobu lapačů snů a dalších dekorací. Díky své pevné konstrukci a svařenému spoji můžete být jisti, že váš výtvor bude odolný a dlouho vydrží. S průměrem 18 cm a drátem o průměru 3 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaši kreativitu. Pusťte se do práce a nechte své sny a nápady volně proudit!

Hlavní parametry:
- Průměr: 18 cm
- Průměr drátu: 3 mm
Zobrazit více

Články odjinud