Tento zlatý kovový kruh je nejen nádherným doplňkem do vašeho interiéru, ale také skvělým nástrojem pro výrobu vlastního lapače snů. Svařený kruh s speciálně upraveným drátem pro maximální pevnost je dokonale precizně vyrobený v Evropské unii. Díky svému designu a kvalitě je ideální pro každého, kdo si chce vytvořit originální lapač snů s osobním šmrncem. Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 20 cm - Průměr drátu: 3 mm - Složení: kov

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento zlatý kovový kruh je nejen nádherným doplňkem do vašeho interiéru, ale také skvělým nástrojem pro výrobu vlastního lapače snů. Svařený kruh s speciálně upraveným drátem pro maximální pevnost je dokonale precizně vyrobený v Evropské unii. Díky svému designu a kvalitě je ideální pro každého, kdo si chce vytvořit originální lapač snů s osobním šmrncem.

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 20 cm
- Průměr drátu: 3 mm
- Složení: kov
Zobrazit více

Články odjinud