Tento velký kovový kruh je ideální pro všechny milovníky ručních prací a DIY projektů. S jeho pomocí můžete vytvořit krásné lapače snů, originální dekorace do interiéru nebo jiné kreativní výrobky. Kruh je pečlivě zpracovaný a jeho spoje jsou precizně svařené, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Díky průměru 30 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii a umožní vám vytvořit unikátní designy. Drát o průměru 3 mm je dostatečně robustní, abyste mohli bez obav přidat různé ozdoby nebo provázky.... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento velký kovový kruh je ideální pro všechny milovníky ručních prací a DIY projektů. S jeho pomocí můžete vytvořit krásné lapače snů, originální dekorace do interiéru nebo jiné kreativní výrobky. Kruh je pečlivě zpracovaný a jeho spoje jsou precizně svařené, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost.

Díky průměru 30 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii a umožní vám vytvořit unikátní designy. Drát o průměru 3 mm je dostatečně robustní, abyste mohli bez obav přidat různé ozdoby nebo provázky. Tento kovový kruh je skvělým základem pro vaše tvořivé nápady a dodá vašim výrobkům eleganci a originalitu.

Hlavní parametry:
- Průměr: 30 cm
- Průměr drátu: 3 mm
Zobrazit více

Články odjinud