Tento robustní kovový kruh je ideální pro všechny milovníky DIY projektů a ruční výroby. Díky svému velkému průměru 35 cm a tloušťce drátu 4 mm je skvělou základnou pro výrobu lapačů snů, dekorativních věšáků nebo jiných originálních dekorací. Kruh je pečlivě lakovaný, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Svařený spoj na kruhu zaručuje jeho pevnost a stabilitu, takže se nemusíte bát ani těch nejnáročnějších projektů. Získejte si tento univerzální kovový kruh a... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento robustní kovový kruh je ideální pro všechny milovníky DIY projektů a ruční výroby. Díky svému velkému průměru 35 cm a tloušťce drátu 4 mm je skvělou základnou pro výrobu lapačů snů, dekorativních věšáků nebo jiných originálních dekorací. Kruh je pečlivě lakovaný, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Svařený spoj na kruhu zaručuje jeho pevnost a stabilitu, takže se nemusíte bát ani těch nejnáročnějších projektů. Získejte si tento univerzální kovový kruh a pusťte se do tvorby svých vlastních unikátních výrobků!

Hlavní parametry:
- Průměr: 35 cm
- Průměr drátu: 4 mm
Zobrazit více

Články odjinud