Získejte tento černý kovový kruh, který je ideální pro výrobu lapače snů a přidejte do svého interiéru kousek magie. Kruh je vyroben s precizností a pevností na mysli, svařený v místě spoje a s drátem s speciální úpravou. Díky průměru 45 cm je tento kruh dostatečně velký a jeho 3mm drát zajišťuje jeho robustnost. Nenechte si ujít tento dokonalý kus, který je vyroben v EU a dodáváme ho pouze přepravní společností PPL s platbou předem. Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 45 cm - Průměr drátu: 3 mm... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte tento černý kovový kruh, který je ideální pro výrobu lapače snů a přidejte do svého interiéru kousek magie. Kruh je vyroben s precizností a pevností na mysli, svařený v místě spoje a s drátem s speciální úpravou. Díky průměru 45 cm je tento kruh dostatečně velký a jeho 3mm drát zajišťuje jeho robustnost. Nenechte si ujít tento dokonalý kus, který je vyroben v EU a dodáváme ho pouze přepravní společností PPL s platbou předem.

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 45 cm
- Průměr drátu: 3 mm
- Složení: kov
- Vyrobeno v EU
Zobrazit více

Články odjinud