Představujeme vám černý kovový kruh na výrobu lapače snů, který se vyznačuje precizní výrobou a speciální úpravou drátu pro zajištění maximální pevnosti. Tento kruh s průměrem 50 cm je ideální pro tvorbu originálních lapačů snů, které dodají vašemu interiéru jedinečný nádech. Díky svařenému spoji můžete být jisti, že váš lapač snů bude pevný a odolný. Vyrobeno v EU s důrazem na kvalitu a detaily. Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 50 cm - Průměr drátu: 3 mm - Materiál: kov - Speciální úprava drátu... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám černý kovový kruh na výrobu lapače snů, který se vyznačuje precizní výrobou a speciální úpravou drátu pro zajištění maximální pevnosti. Tento kruh s průměrem 50 cm je ideální pro tvorbu originálních lapačů snů, které dodají vašemu interiéru jedinečný nádech. Díky svařenému spoji můžete být jisti, že váš lapač snů bude pevný a odolný. Vyrobeno v EU s důrazem na kvalitu a detaily.

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 50 cm
- Průměr drátu: 3 mm
- Materiál: kov
- Speciální úprava drátu pro zvýšení pevnosti
- Svařený spoj pro maximální stabilitu
Zobrazit více

Články odjinud