Tento bílý kovový kruh na výrobu lapače snů je dokonalým doplňkem pro každého, kdo miluje ruční práce a má rád originální dekorace. S průměrem 60 cm a speciálně upraveným drátem pro zajištění pevnosti je tento kruh vyroben s precizností a péčí v EU. Máte rádi ruční práce a chcete si vytvořit vlastní lapač snů? S tímto kruhem to bude hračka! Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 60 cm - Průměr drátu: 4 mm - Materiál: kov - Speciální úprava drátu pro zvýšení pevnosti - Vyrobeno v EU

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento bílý kovový kruh na výrobu lapače snů je dokonalým doplňkem pro každého, kdo miluje ruční práce a má rád originální dekorace. S průměrem 60 cm a speciálně upraveným drátem pro zajištění pevnosti je tento kruh vyroben s precizností a péčí v EU. Máte rádi ruční práce a chcete si vytvořit vlastní lapač snů? S tímto kruhem to bude hračka!

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 60 cm
- Průměr drátu: 4 mm
- Materiál: kov
- Speciální úprava drátu pro zvýšení pevnosti
- Vyrobeno v EU
Zobrazit více

Parametry

Materiál kov

Články odjinud