Zahalte své sny do tajuplné atmosféry s tímto černým kovovým kruhem na výrobu lapače snů. Kruh o průměru 60 cm je vyroben s precizností a pevností na mysli, aby vaše lapače snů byly dokonalé. Speciálně upravený drát zajišťuje ještě větší odolnost a dlouhou životnost produktu. Díky svařenému spoji můžete být jisti, že váš lapač snů bude držet pevně pohromadě. Tento kruh je skvělým doplňkem vaší domácnosti nebo originálním dárkem pro vaše blízké. Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 60 cm - Průměr drátu:... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte své sny do tajuplné atmosféry s tímto černým kovovým kruhem na výrobu lapače snů. Kruh o průměru 60 cm je vyroben s precizností a pevností na mysli, aby vaše lapače snů byly dokonalé. Speciálně upravený drát zajišťuje ještě větší odolnost a dlouhou životnost produktu. Díky svařenému spoji můžete být jisti, že váš lapač snů bude držet pevně pohromadě. Tento kruh je skvělým doplňkem vaší domácnosti nebo originálním dárkem pro vaše blízké.

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 60 cm
- Průměr drátu: 4 mm
- Materiál: kov
- Vyrobeno v EU
Zobrazit více

Články odjinud