Zakroužené sny vás mohou provázet i ve dne díky tomuto bílému kovovému kruhu na výrobu lapače snů. S jeho průměrem 70 cm a drátem o tloušťce 4 mm si můžete být jisti, že váš lapač snů bude nejen krásný, ale i pevný. Kruh je vyroben s precizností a svařený v místě spoje pro maximální odolnost. Drát má speciální úpravu, která zajišťuje jeho ještě větší pevnost. Tento dokonalý kruh pochází z EU, takže si můžete být jisti jeho kvalitou a původem. Hlavní parametry: - Průměr kruhu: 70 cm - Průměr drátu:... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zakroužené sny vás mohou provázet i ve dne díky tomuto bílému kovovému kruhu na výrobu lapače snů. S jeho průměrem 70 cm a drátem o tloušťce 4 mm si můžete být jisti, že váš lapač snů bude nejen krásný, ale i pevný. Kruh je vyroben s precizností a svařený v místě spoje pro maximální odolnost. Drát má speciální úpravu, která zajišťuje jeho ještě větší pevnost. Tento dokonalý kruh pochází z EU, takže si můžete být jisti jeho kvalitou a původem.

Hlavní parametry:
- Průměr kruhu: 70 cm
- Průměr drátu: 4 mm
- Složení: kov
- Vyrobeno v EU
Zobrazit více

Články odjinud